04 Mart Cumartesi 23.00 İngiltere Boks Gecesi

04 Mart Cumartesi 23.00 İngiltere Boks Gecesi

TV8,5’TA BOKS ŞÖLENİ!

 

İngiltere Boks Gecesi 04 Mart Cumartesi 23.00’te Canlı Yayınla TV8,5’ta…

 

 

TV8,5’ta unutulmayacak bir gece yaşanacak. İngiltere Boks Gecesi uzun süredir büyük heyecanla beklenen önemli unvan karşılaşmalarına sahne olacak.

 

Gecenin ana maçında profesyonel boksun en büyük yıldızlarından olan ve iki farklı sıklette Dünya Şampiyonluğu yaşayan David Haye ile WBC Yarı Ağır Sıklet Dünya Şampiyonu Tony Bellew karşılaşacak. Aralarında yaşadıkları gerginlikle adlarından sıkça söz ettiren iki boksörün bu heyecan verici mücadelesi aynı zamanda Londra – Liverpool rekabetini de ringe taşıyacak.

 

Bugüne kadar çıktığı 30 karşılaşmanın 28’ini kazanan David Haye, 2012 yılında ara verdiği kariyerine geçtiğimiz yıl geri dönmüş ve üst üste çıktığı 2 maçı nakavtla kazanarak eski formundan bir şey kaybetmediğini kanıtlamıştı. Kariyerindeki 31 maçın yalnızca 2’sini kaybeden Tony Bellew ise geçtiğimiz yıl Ilunga Makabu’yu nakavt ederek WBC Yarı Ağır Sıklet Dünya Şampiyonu olmuştu.

Gecenin ikinci ana maçında Amerikalı ünlü boksör Paul Malignaggi ile İngiliz Sam Eggington WBC Uluslararası Yarı Orta Sıklet Dünya Şampiyonluğu için ringe çıkacak, bu büyük heyecan canlı yayınla sizlerle buluşacak.

 

Ayrıca bu gecede, birbirinden yetenekli sporcular, heyecan dolu maçlar ve unutulmaz anlar yine TV8,5’ta sizlerle olacak.

 

İngiltere Boks Gecesi 04 Mart Cumartesi 23.00’te canlı yayınla TV8,5’ta!

 

Güncelleme: 03/03/2017 20:56:42
×
Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

tv8bucuk.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.