19 Şubat Pazar 20.00 ABD Boks Gecesi

19 Şubat Pazar 20.00 ABD Boks Gecesi

BOKS HEYECANI TV8,5’TA YAŞANMAYA DEVAM EDİYOR!

 

ABD Boks Gecesi

19 Şubat Pazar 20.00’de

TV8,5’ta…

 

 

TV8,5’ta boks heyecanı birbirinden önemli unvan karşılaşmalarına sahne olacak ABD Boks Gecesi ile devam ediyor.

 

Gecenin ana maçında bugüne kadar çıktığı 34 karşılaşmanın 32’sini kazanan ve 4 farklı sıklette Dünya Şampiyonu olan Amerikalı süper star Adrian Broner ile kariyerindeki 24 maçın 18’inde ringden galip ayrılan Adrian Granados karşılaşacak. 2015 yılında ABD’nin en önemli yıldızlarından Amir İmam’ı nakavt ederek dikkatleri üzerine çeken Granados, bu yıl İskoç şampiyon Ricky Burns ile yapacağı dev maç öncesi son sınavını verecek Broner karşısında yeni bir sürprize imza atmaya çalışacak, nefes kesecek karşılaşmanın tüm heyecanı TV8,5’ta yaşanacak.

 

Gecenin bir diğer önemli mücadelesinde ise Rus boksör David Avanesyan ile ABD’li Lamont Peterson, WBA Yarı Orta Sıklet Dünya Şampiyonluğu için karşı karşıya gelecek. Son maçında efsane boksör Shane Mosley’yi mağlup ederek geçici Dünya Şampiyonu olan Avanesyan’ın, ABD’nin bu sıkletteki en önemli boksörlerinden eski Süper Hafif Sıklet Dünya Şampiyonu Lamont Peterson ile kozlarını paylaşacağı bu dev maçın heyecanı yine TV8,5 ekranlarında olacak.

 

Ayrıca bu gecede, birbirinden yetenekli sporcular, heyecan dolu maçlar ve unutulmaz anlar yine TV8,5’ta sizlerle olacak.

 

ABD Boks Gecesi 19 Şubat Pazar 20.00’de TV8,5’ta!

 

 

Güncelleme: 17/02/2017 19:18:34
×
Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

tv8bucuk.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.