Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece 00.30 İngiltere Boks Gecesi

Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece 00.30 İngiltere Boks Gecesi

DEV RÖVANŞ TV8,5 EKRANLARINDA!

 

“İngiltere Boks Gecesi”

Cumartesi’yi Pazar’a Bağlayan Gece 00.30’da TV8,5’ta…

TV8,5’ta unutulmayacak bir gece yaşanacak. İngiltere Boks Gecesi uzun süredir büyük heyecanla beklenen dev bir rövanşa sahne olacak.

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında dünyanın en iyi hafif sıklet boksörünü belirlemek üzere ringe çıkan Venezuelalı Jorge Linares ve İngiliz Anthony Crolla bu hafta sonu bir kez daha karşılaşacak. WBA Federasyonunun Dünya Şampiyonluk Kemeri, WBC Federasyonunun Elmas Kemeri ve Amerika merkezli Ring dergisinin her sıklette dünyanın en iyi boksörüne takdim ettiği unvan olmak üzere üç prestijli kemerin ortaya konacağı bu dev mücadelenin tüm heyecanı TV8,5’ta yaşanacak.

İkilinin ilk mücadelesinde ringden galip ayrılan, bugüne kadar çıktığı 44 karşılaşmanın 41’inin kazanan Jorge Linares bu maçı da kazanarak dünyanın en iyi hafif sıklet boksörü olduğunu bir kez daha kanıtlamak isterken, kariyerindeki 39 maçta yalnızca 5 mağlubiyeti bulunan Anthony Crolla ise kendi seyircisi önünde rövanşı alma için mücadele edecek.

 

Ayrıca bu gecede, birbirinden yetenekli sporcular, heyecan dolu maçlar ve unutulmaz anlar yine TV8,5’ta sizlerle olacak.

 

“İngiltere Boks Gecesi” Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece 00.30’da TV8,5’ta!

 

Güncelleme: 23/03/2017 20:30:19
×
Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

tv8bucuk.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.