TV8,5’TA BASKETBOL ŞÖLENİ!

TV8,5’TA BASKETBOL ŞÖLENİ!

Bu Hafta Sonu Canlı Yayınlarla TV8,5’ta Yaşanacak…

Basketbol severlerin merakla beklediği NBA All-Star organizasyonu bu hafta sonu Amerika’nın New Orleans şehrinde gerçekleşecek.   

 

NBA’in en değerli yıldızlarının sahne alacağı ve üç gece sürecek bu dev etkinlikte perde “Yükselen Yıldızlar Maçı” ile açılacak. NBA’de ilk sezonunu geçiren çaylak oyuncular ile önceki senenin çaylak oyuncularının mücadelesine sahne olacak karşılaşma Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece 05.00’te canlı yayınla TV8,5’ta olacak.

 

NBA All-Star heyecanı Yetenek, 3 Sayı ve Smaç yarışmalarıyla sürecek. Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece 04.00’te canlı yayınla TV8,5 ekranlarında olacak gecede;  Isaiah Thomas, Klay Thompson ve Aaron Gordon gibi süper yıldızlar yeteneklerini sergileyecek, sizler bu unutulmaz anlara ekranlarınızın başında tanıklık edeceksiniz.

 

Basketbol şöleninde perde, Doğu ve Batı karmalarının karşılaşacağı “All-Star Maçı” ile kapanacak. Basketbolseverlerin Lebron James, Stephen Curry, Russell Westbrook ve birçok yıldız ismi izleme fırsatı bulacağı bu muhteşem maçın tüm heyecanı Pazar’ı Pazartesi’ye bağlayan gece 04.00’te canlı yayınla yine TV8,5’ta olacak.

NBA All-Star’ın tüm heyecanı bu hafta sonu canlı yayınlarla TV8,5’ta.

 

Güncelleme: 16/02/2017 16:47:13
×
Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

tv8bucuk.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.